Kiren Rijiju sdílí veselé video, jak opice procházejí chytrým telefonem jako lidé. V dnešní době technologií je každý závislý na svých chytrých telefonech a různých aplikacích sociálních sítí. A zdá se, že opice nejsou jiné. Opice, o kterých je známo, že napodobují lidi a učí se z jejich činů, od nás toto obsedantní chování převzaly. A staré video, které se opět stalo virálním, je toho důkazem.

Nedávno se ministryně práva Unie Kiren Rijiju podělila o povedené video ukazující fascinaci opic malým gadgetem, který opustil internet v rozkolech. Sdílel video a napsal: “Podívejte se na úspěch, kdy povědomí o digitální gramotnosti dosáhlo neuvěřitelné úrovně!“ 

Podívejte se na video zde:

Video začíná mužem, který drží smartphone, zatímco v něm zvědavě procházejí tři opice. Přilepené k obrazovce je vidět, jak se na ni tři opice pečlivě dívají, jako se lidé dívají na své telefony. Jedním z nich bylo také držení telefonu a zajímavé pohybování displejem. Mezitím je vidět další malá opice, která táhne starší opici, aby upoutala její pozornost a odvedla ji od gadgetu.  

Video sdílené 19. ledna nasbíralo přes 19 000 zhlédnutí a více než 400 lajků a čísla se jen zvyšují. Uživatelé zaplnili sekci komentářů smějícími se emotikony a veselými reakcemi na to, jak se opice také stávají závislými na chytrých telefonech a sociálních sítích.