Zvykli jste si přetáčet reklamy v televizi? Mnoho lidí reklamy ztlumuje nebo přeskakuje. Když slyší reklamu v rádiu, často přeladí na jinou stanici a když míjí billboardy s reklamou, ignorují je. Reklamy jsou všude, od webových stránek až po výlepové plochy, které míjíme cestou kamkoliv. Lidé k nim mají často odpor, ale je jen jedna jediná reklama, kterou každý uvítá – reklamní předměty – potisk.

Lidé milují předměty zdarma

Kvůli reklamním předmětům se lidé často zajímají o reklamní stánky nebo čekají na různé reklamní akce. Je jedno, jestli dostanou otvírák, zapalovač nebo třeba flash disk, jsou rádi, když si mohou odnést třeba i drobnost zdarma. Reklamní logo lidem v takovém případě nevadí a často na firmu v dobrém vzpomínají, protože jim dopřála něco bez placení.

Na reklamních předmětech se dá postavit i prodejní strategie. Stačí se inspirovat ostatními obchodníky, kteří to dělají. Ti využívají potisk na reklamní předměty vyšší hodnoty a nabízejí ho zákazníkům jako odměnu za nákup. Zajisté jste si všimli, že lidé v různých obchodech sbírají body. Kvůli bodům navštěvují právě jeden a ten samý obchod, aby se po určitém množství bodů mohli dočkat dárku zdarma.

Lidé také preferují nákup předmětů, u kterých je dárek zdarma. Pokud máte obchod, který prodává i dražší předměty, které nejdou tolik na odbyt, zkuste k nim nabízet dárek zdarma. Když lidé zjistí, že dostanou zdarma tablet kávovar, luxusní kosmetiku nebo třeba termosku, zajisté to pro ně bude mnohem větší motivace k nákupu. Pro lidi je skvělá zpráva, když koupí nějaký předmět a něco dostanou zdarma. Pro vás to bude minimální investice do reklamních předmětů, která dokáže výrazným způsobem navýšit váš zisk. Nejlepším místem pro nákup levných i dražších reklamních předmětů je web reklamni-predmety-eshop.cz, kde naleznete přes 35 tisíc položek přehledně rozdělených do kategorií. Zaujměte své zákazníky reklamními předměty s potiskem a začněte růst jako ostatní chytré firmy na trhu.