Milujete zajímavé zážitky? Pak do svého seznamu rozhodně zařaďte ubytování v treehouse. Jedná se o dům postavený na stromě. Může být upevněný ke kmeni nebo do větví. Určitě jste o takovém domě snili, když jste byli malí. Nyní si svůj sen můžete splnit.

Vydejte se k Ještědu

Vydáte-li se do severních Čech, pak rozhodně zavítejte ke krajskému městu Liberec. Jihozápadním směrem od města se nachází hora Ještěd se známým vysílačem a hotelem. V jejích lesích jsou umístěné treehouse Amálka a Emanuel. Ubytujete-li se v jednom z nich, čeká na vás klid a pohoda. Můžete se těšit z nádherného výhledu do okolní přírody, zaposloucháte se do ševelení listů a v noci budete z velké terasy pozorovat nádhernou měsíční oblohu. Představujeme vám oba treehouse.

Treehouse Amálka

Je dokonale vybavená a připravená vás hýčkat v náručí okolní přírody. Vydat se k ní musíte na okraj lesa, na kouzelnou lesní mýtinu, která poskytuje dechberoucí výhled. Amálka je postavená tak, aby byla v dokonalém souladu s okolní krajinou. To jí v ničem neubírá, aby vás hýčkala maximálním komfortem. I když zde není elektřina, přesto je dokonale vybavená a poskytne vám dokonalý komfort. Milujete-li volný prostor a jedinečné výhledy, pak je tento treehouse pro vás ideální volbou. Ubytujte se v samotném srdci přírody a nenechte se nikým a ničím rušit.

Treehouse Emanuel

Vydejte se vysoko do koruny majestátního smrku, z něhož je nepopsatelný výhled na dominantu hory Ještěd. Uvítá vás tiché ševelení listů hustého lesa a nádherná a opojná lesní atmosféra. To vše poskytuje ubytování v treehouse Emanuel a je toho mnohem více. I když zde není elektrická energie, přesto je treehouse luxusně vybavený. Dokonale zapadá do okolní přírodní krajiny a těšit se můžete na hýčkání. Chcete-li zrelaxovat nejen svoje tělo, ale i mysl, pak se vydejte k Emanuelovi a zažijte nezapomenutelné chvíle v srdci okolní přírody. Nic a nikdo vás tu nebude rušit.