Vytvoření jedinečných absolventských mikin pro vaši třídu může být skvělým způsobem, jak si ponechat vzpomínku na vaše studentská léta a vytvořit společný suvenýr pro vás a vaše spolužáky. Zde je několik tipů, jak na to:

Návrh motivu

Začněte vytvořením originálního motivu pro vaši třídu. Může to být obrázek, motto, vtipná hláška, název školy, jména vašich spolužáků, rok absolventury nebo klidně všechno dohromady. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv motiv, nejdůležitější je najít něco, co vás spojuje. Pokud nemáte grafické dovednosti, požádejte někoho z třídy, kdo by mohl pomoci, nebo se obraťte přímo na výrobce absolventských mikin a nechte si od nich motiv navrhnout.

Umístění motivu

U vytváření motivu na mikiny se neomezujte pouze na přední a zadní absolventské mikiny. Své motivy můžete umístit na rukávy, kapsy, kapuci nebo spodní lem mikiny. Volba je jen na vás.

Barva, střih a materiál

Vyberte barvu, střih a materiál mikiny, které odrážejí osobnost vaší třídy. Zvažte, které barvy a střih se budou hodit jak pro kluky, tak pro holky. Na materiálu si také dejte záležet. Mikina by měla být příjemná na dotek, pohodlná na nošení a měla by vám vydržet i několik let.

Výběr typu mikiny

Máte na výběr mezi různými typy mikin na zip, s kapucí, s klokaní nebo bočními kapsami, atd. Vyberte takový typ, který bude vyhovovat všem vašim spolužákům.

Objednávka absolventských mikin

Po dokončení návrhu a rozhodnutí o materiálu a stylu můžete mikiny objednat u specializované firmy na výrobu potisků na oblečení. Dbejte na to, aby měli dostatečnou kapacitu pro váš počet mikin a aby dodrželi stanovený termín dodání. Ve Fanswear tisknou výhradně sítotiskem, který se neloupe ani se nesepere a mikiny vám dodají do 14 dní.

Slavnostní předání

Až budou mikiny hotové, uspořádejte slavnostní předání, na kterém každý dostane svou mikinu. To může být skvělým způsobem, jak zakončit studentskou kariéru a vytvořit společné vzpomínky.

Pamatujte, že při vytváření absolventských mikin je důležité respektovat přání a vkus celé třídy. Komunikujte a spolupracujte s ostatními, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Věříme, že naše tipy vám pomohou vytvořit skvělý a jedinečný suvenýr pro vaši třídu!