Tato kompaktní kosmetická taštička je ideální volbou pro ukládání kosmetiky a doplňků. Používají ji především ženy, ale své příznivce si nachází i v mužských řadách. Menší taštičky se vejdou do kabelky nebo příručního zavazadla. Toaletní taštičky větších rozměrů můžete přibalit do cestovní tašky nebo kufru. Je-li toaletní taštička větších rozměrů, lze ji použít i jako malé příruční zavazadlo. Výhodou je její rozdělení na několik různě velkých přihrádek. Do těch lze ukládat různé věci. Vše máte přehledně uložené a vždy po ruce. V nabídce naleznete kosmetické taštičky různých velikostí, designů i barev.

Kosmetické taštičky vyrobené na zakázku

Kosmetická taštička výroba na zakázku je prioritou společnosti BLUE ARROW INTERNATIONAL. Společnost je specialistou na výrobu originálních kosmetických a toaletních taštiček, které vyrábí na zakázku. Ničím neobvyklým pro ně není výroba s konkrétní značkou, barvou a designem. Můžete si sami definovat materiál a i rozměry. Reklamní toaletní taštičky představují originální obal, který má přidanou hodnotu. Pokud je vaší představou toaletní taštička výroba na zakázku, obraťte se, bez váhání, na společnost BLUE ARROW. Vyrobí vám kosmetickou nebo toaletní taštičku dle vašich potřeb a požadavků i s potiskem podle vašeho zadání. Ten zajistí vzorovací studio, díky kterému bude váš design autentický. Společnost používá pro výrobu taštiček certifikované materiály – RPET (recyklovaný materiál z PET lahví), nylon, polyester, PVC nebo PP. Na výběr máte různé vazby i gramáže. Na stránkách bluearrow.cz máte možnost zaslat poptávku.

Nemáte konkrétní představu? Ale to vůbec nevadí. Můžete si nechat navrhnout originální design se zpracováním vašeho loga nebo reklamního motivu. Obdržíte vizualiziaci a následně také předprodukční vzorek.