OKTAGON 2023 slibuje nezapomenutelné zážitky pro věrné fanoušky i nováčky v MMA. OKTAGON sebral veškerý um a ty nejlepší bojovníky, aby vytvořil jedny z nejlepších SHOW letošního roku a předzvěst pro roky následující. Píše historii a užívá si to spolu s bojovníky, které zastupuje. Buďte připraveni na akci a napínavé souboje, které vás nechají v napětí od začátku do konce!

OKTAGON 2023 přináší SHOW plnou potu a vítězství

OKTAGON 2023 je opět o výzvách, vítězstvích a nekonečné vášni k bojovým uměním. Organizátoři právem slibují špičkový mix zápasů prvotřídní SHOW. Z minulých let víme, že vítězové v různých váhových kategoriích se stali nejen hvězdami celé SHOW, ale také inspirací pro mnohé nadějné bojovníky, kteří je touží následovat. Kupte si lístky, vyblokujte si čas v diáři a těšte se!

Turnaje OKTAGON 2023, večery plné MMA

OKTAGON 49: MOEIL VS. TODEV – nový šampion těžké váhy? Fanoušci se ho dočkají po více než dvou letech. (18.11. 2023)

OKTAGON 50: KEITA VS. SAMSONIDSE – další celovečerní MMA SHOW se odehraje v Ostravě. (9.12. 2023)

OKTAGON 51: KINCL VS. ČEPO – v kleci proti sobě stanou Patrik Kincl a Vlasto Čepo. Na čí straně stojíte? (29.12. 2023)

MMA píše historie již celé století

MMA, zkratka pro smíšená bojová umění, má bohatou historii, která se rozvíjela od 20. století až do současnosti. Klíčové události zahrnují první turnaj Ultimate Fighting Championship (UFC) v roce 1993, kde zvítězil Royce Gracie vycházející z Jiu-Jitsu. Další významný okamžik přišel v roce 2001 s prvním turnajem PRIDE Fighting Championships v Japonsku, což přispělo k popularizaci MMA.

Historie je plná vynikajících bojovníků. Abychom rozšířili povědomí o světě MMA, odhlédneme na chvíli od OKTAGONu 2023. Mezi ty, kteří změnili podobu sportu, patří Anderson Silva, známý pro své technické dovednosti a charismatický Conor McGregor. Z aktuální scény jsou známí Khabib Nurmagomedov, bývalý šampion UFC v lehké váze a Israel Adesanya, mistr v UFC střední váze.

Nechte se pohltit světem MMA a užijte si OKTAGON 2023

Navnadili jsme vás? Doufáme, že ano! OKTAGON 2023 má za sebou celou řadu úspěšných večerů, které mohli fanoušci sledovat nejen přímo na zápasech, ale také prostřednictvím PPV, přímých přenosů dostupných na OKTAGON.TV. Osobní návštěvě turnaje se však nic nevyrovná.

Už máte lístky? Jejich nákup neodkládejte. Nebylo by to poprvé, kdy byl turnaj vyprodán v rámci několika dnů. Rok 2023 je téměř u konce a na nové turnaje už nezbývá příliš prostoru. Když vám utečou ty stávající, budete si muset počkat na OKTAGON 2024 a to určitě nechcete.