Lidé jsou stále zodpovědnější. Už je nezajímá jen to, kde se najíst, starají se také o to, aby se najedli zdravě a udržitelně. Prudce přibývá vegetariánů, kteří si uvědomují, že produkce masa není pro planetu šetrná a je spojená s utrpením zvířat. Pokud smýšlíte stejně a konzumujete vegetariánská jídla, možná vás zajímá, kde se nachází vegetariánská restaurace Praha. I když je hlavní město plné restaurací, málokterá je zaměřená na vegetariánský životní styl. V jedné se ale stoprocentně dobře najíte, navštivte Green Table.

Užijte si vegetariánskou hostinu

Pokud si myslíte, že se vegetarián nemůže pořádně najíst, vegetariánská restaurace Praha vás přesvědčí o tom, že ano. Green Table nabízí širokou nabídku vegetariánských pokrmů, které jsou vydatné, zdravé a chutné. Každý den se vám zde nabízí široký výběr polévek i hlavních jídel. Můžete sem chodit na obědy i snídaně. Každé jídlo je výsledkem zkušeností a tvrdé práce šéfkuchařky Miluše Mako a jejího týmu kuchařů. Jídla jsou nejen chutná, ale už samotný jejich vzhled je pastvu pro oči. Rozpis jídel nemusíte vidět jen v samotném bistru, ale můžete si prohlédnout jídelníček i online na webových stránkách bistra GreenTable.cz. Kromě jídel jsou vám k dispozici i alkoholické a nealkoholické nápoje. Můžete sem vyrazit na jídlo, ale i na příjemné posezení s přáteli nebo kolegy. Dát si můžete třeba i kávu s výborným dezertem.

Každé jídlo je připravováno s precizností a s ohledem na udržitelnost. Pro jeho přípravu jsou využívány pouze sezónní lokální potraviny. Jde zde velký důraz na čerstvost a veškeré bylinky a saláty se pěstují v místní hydroponické farmě, takže jsou o celý rok čerstvé a bez chemie.

Zaujme vás i příjemné a přátelské prostředí celého bistra, kde se budete cítit senzačně. Vybavení je vyrobeno z ekologických a recyklovaných materiálů. Ať už jste v Praze na návštěvě nebo hledáte místo, kam budete pravidelně chodit na chutná a zdravá jídla, vegetariánská restaurace Praha zajisté nabídne vše, po čem vaše srdce i hladové bříško touží.