Pokud se dnes rozhodneme investovat do konstrukce nové nemovitosti, tak dostaneme opravdu velké množství možností. Přitom je celá řada z nich zaměřená na co nejlepší poměr ceny a kvality, přičemž finanční úspory, které dokáží vygenerovat, jsou opravdu nezanedbatelné.

Každý druh nemovitosti ale má svoje plusy a mínusy. My se dnes nebudeme zabývat jejich hloubkovým porovnáním, ale naopak vám řekneme, pro jaké výhody byste je měli zvolit v konkrétních případech.

Bungalovy a malé pozemky si rozumí

Bungalov je ve své podstatě drobný domeček, který má k dispozici vlastní vestavěnou verandu. Na povrch se může jednat o opravdu velice malé nemovitosti, které ale uvnitř dokáží nabídnout až překvapivé pohodlí a prostor. Zásadním důvodem je, že projekt bungalovu na klíč je velice chytře řešený tak, aby při zaměření minimální zastavěné plochy dokázal nabídnout maximální rozměr interiéru. Proto se rozhodně zamyslete nad touto volbou, pokud potřebujete řešit dostatek prostoru na pozemku.

Rychlost na straně typových domů

Typové domy by se daly lehce připodobnit k jakési skládačce. Jedná se o domy, které jsou projektově i výrobě již dokonale podchycené, což se automaticky dokáže projevit na ceně a rychlosti konstrukce jako takové. Možností máte přitom celou řadu. Velice oblíbené jsou typové domy s garáží, ale také jednoduché a levné typové domy se základní konstrukcí nabídnout opravdu spoustu pohodlí. Přitom pro vás mohou být velkou finanční úsporou.

Dřevostavby jako zlatý střed

Pokud chcete opravdu takový druh nemovitosti, který dokázal najít geniální poměr ceny a kvality v mnoha ohledech, tak je projekt dřevostavby na klíč tím nejlepším, co můžete zvolit. Dřevostavby značí takové nemovitosti, které jsou částečně budovány ze dřeva. Většinou se jedná o smrkové nebo borovicové trámy, které jsou základní součástí jejich nosné konstrukce. Díky tomu tak mohou být nemovitosti poměrně dost levné, ale přitom jsou rychle postavěné a kvalitní dřevo dokáže odolávat tlakům a vlivům minimálně srovnatelnou dobu s modernějšími betonovými materiály.

Rozcestník projektů: