Byla jednou jedna mladá žena, říkejme jí třeba Sarah, která měla vášeň pro fotografování. Chtěla se o tomto umění naučit vše, co by mohla, a tak se rozhodla absolvovat fotografické kurzy v Liberecké škole foto•grafické a začala Večerní fotoškolou. Tam se naučila základy focení včetně práce s fotoaparátem a kompozicí ve fotografii a nakoukla pod pokličku různým fotografickým oborům (fotografování krajiny, portrétní fotografie s modelkou, produktová fotografie, …). Po absolvování kurzu Večerní fotoškola Sarah stále toužila dozvědět se ještě více o fotografii a fotografování.

Pokračování v kurzu Tvůrčí fotografie – dálkové studium tak pro ni bylo skvělým řešením. Prohloubila si své znalosti o fotografování a naučila se i fotit „postaru“, na film a práci v temné komoře.

Sarah si ještě své fotografické dovednosti rozšířila o grafickou rekvalifikaci Pracovník grafického studia. Se všemi svými nově nabytými znalostmi a dovednostmi měla Sarah najednou pocit, jako by žila v pohádkovém světě kreativity a umění. A svým způsobem to byla pravda, protože konečně našla i povolání, které ji naplňuje a stalo se pro ní posláním.

K fotografování přivedla i svou dceru. Stačilo zapsat ji na příměstský fotografický tábor. Na příměstském fotografickém táboře se dívka seznámila s fotografováním, vyzkoušela si práci v temné komoře a našla si i nové kamarády, stejně zapálené malé fotografy.    

Následujete Sarah i vy!   


I na vás čekají na lsfliberec.cz kurzy Tvůrčí fotografie – dálkové studium, Grafický design – dálkové studium, Večerní fotoškola, Příměstský fotografický tábor, Jak na bez/zrcadlo (základy focení), Co se děje v temné komoře, Tvorba webu, Digitální kreslení a další. Novinkou jsou odpolední workshopy, pro všechny, kdo mají jen 3 hodiny volna a chtějí se jimi profotit.

Tak kdy začnete?