Svatební den je velmi slavnostní událost a jako taková si zaslouží i elegantní oblečení, které doplní vhodné svatební boty. Mezi velmi elegantní modely patří jehlové podpatky. Ty jsou vhodným doplňkem jak k šatům dlouhým, které jsou vzdušné, tak i ke kratším midi modelům. Skvěle doladí i outtfit vytvořený z maxi koktejlových šatů. Chybu však neuděláte, pokud si je obujete k dámským oblekovým kalhotám.

Boty podle stylu svatby a ročního období

Svatební boty by měly ladit se stylem svatby a také jejich výběr můžete uzpůsobit ročnímu období. Pro teplé letní období můžete sáhnout do nabídky dámských letních páskových bot. V případě velmi teplého počasí zajistí ventilaci nohou, které se nebudou tolik potit. Nechcete-li se vzdát podpatků, volte modely na jehlách. IN budete s originálními geometricky tvarovanými podpatky. Nefandíte-li podpatkům, můžete obout společenské baleríny nebo boty opatřené platformou.

Boty podle materiálu a designu

Materiál by měl ladit se stylem šatů. Co se designu týká, v nabídce naleznete boty zdobené i jednoduché, hranaté, oblé nebo špičaté. Vždy je však potřeba si boty vyzkoušet, protože na noze vypadají úplně jinak.

Kde svatební boty pořídit?

Zavítejte do Studia Agnes, které je tím pravým místem pro výběr svatební obuvi. Naleznete zde jak společenské boty, tak i svatební boty pro nevěstu. Samozřejmostí je i společenské oblečení a šaty pro nevěstu. Asistentky sladí vás i váš doprovod. V salónu vás čeká příjemné prostředí a profesionálky, které vám vždy ochotně poradí a pomohou s výběrem oblečení, obuvi i doplňků. Svatební šaty, které zde naleznete, navrhovali nejprestižnější designéři. Asistentky vám pomohou vybrat takové modely, které budou ladit s konceptem vaší svatby. Ukázky naleznete na webu studioagnes.cz.