Trendem dnešní doby jsou personalizované urny s fotografií zesnulého. Spojení porcelánu a fotografie je velmi dobrá volba. Výsledkem je originální urna, která si zachová svoji kvalitu několik desítek let. Grafické zpracování fotografií je bezplatné, je to součástí našeho zákaznického servisu.

Nabízíme Vám i klasické porcelánové pohřební urny, ale také pohřební urny vsypové. Ty klasické můžeme rozdělit do několika kategorií.

Proč si vybrat naše české urny?

Na místě je otázka, proč si vybrat právě naše české porcelánové urny. Kromě více než třiceti let zkušeností s jejich výrobou jsou to následující důvody.

  • Poctivá česká ruční výroba – každé urna je v naší porcelánové manufaktuře zhotovena ručně. Celkový postup ladíme již více než třicet let a více než dvacet let se věnujeme přenosu fotografie na porcelán. Můžete si být jisti, že kvalita našich produktů je jedinečná a že budete spokojeni, ať si vyberete kterýkoli kousek.

  • Odolnost – porcelánové urny, které opustí naši výrobnu, spolehlivě odolají všem povětrnostním vlivům včetně UV záření a to po dlouhé desítky let.

  • Šetrnost k životnímu prostředí – výhoda samotného porcelánu je ta, že je šetrný k životnímu prostředí. K výrobě porcelánové hmoty jsou použity jen přírodní materiály a to kaolin, živec a křemen. Ani zlato a stříbro (platina), které používáme ke zdobení, nezatěžují životní prostředí. S ohledem na ekologii jsou ošetřeny i samotné fotografie, které jsou zatavené do glazury, takže se neuvolňují do okolního prostředí.

Urna může být i rodinná památka

Ne každý se rozhodne urnu pohřbít do rodinného hrobu. Někdo si ji nechá doma nebo ji umístí na hřbitově tak, aby byla vidět. Právě urna je tím, co si odnesete po pohřbu domů. I kdybyste se rozhodli později popel rozprášit. Není třeba rozhodnout se hned po pohřbu. Vše počká, až se na to budete cítit.

Máme pro vás pochopení a proto naše urny navrhujeme tak, aby byly decentní a citlivě vystihly vše, čím si procházíte. V naší nabídce najdete také fotografie a stojánky na hrob.